Logo boxmeersweekblad.nl

Nieuws aanleveren

Contact

Heb je een vraag over de website of wil je reageren op de inhoud van de krant? Neem dan contact op met onze medewerkers van de redactie- of advertentieafdeling. Zij zijn via onderstaande gegevens bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Boxmeers Weekblad
 

Contactgegevens 
Kaapstander 24, Nijmegen
T  088 - 013 0491

Redactie
E redactie.bw@persgroep.nl

Clustermanager redactie
Frank Kuijpers

Media-advies en advertentieverkoop

Marieke Seuren (accountmanager)
E marieke.seuren@persgroep.nl
T 06-22204308

Esther van Bavel (accountmanager)
E  esther.van.bavel@persgroep.nl
T  06-34958130

Phineas Winnemuller (accountmanager)
E  phineas.winnemuller@persgroep.nl
T  06-50677590

Vincent Koolen (accountmanager)
E  vincent.koolen@persgroep.nl
T  06-51788478

Pascal Ketelaars (salesmanager)
E pascal.ketelaars@persgroep.nl

Nasser Al Mawla (commercieel directeur)
E nasser.al.mawla@wegenermedia.nl

Neem contact op met uw accountmanager of mail/bel met:
E advertising.gelderland@persgroep.nl
T 088-0139991

Vragen over AdOps Media Order:
T 088-0139089

Bezorgklachten
vul svp het klachtenformulier in
T 088-0561595

Bezorger worden?
Ga naar: www.krantjecontantje.nl

Familieberichten
E
familieberichtenweekbladen@persgroep.nl
T 088-0137268
Zelf een familiebericht opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl

Rubrieksadvertenties
E
rubriekenweekbladen@persgroep.nl
T 0900-6743836
I  www.duos.nu

Druk
De Persgroep Nederland

Algemene voorwaarden en overige informatie (zoals advertentietarieven en oplage)
www.persgroep.nl/adverteren

Het Boxmeers Weekblad is een uitgave van De Persgroep Nederland BV
Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van De Persgroep Nederland BV
© De Persgroep Nederland BV

Over deze site
Uiteraard is deze nieuwe site slechts een beginpunt. We blijven voortdurend werken aan verbeteringen en wil daarbij zo veel mogelijk rekening houden met uw mening. Daarom hoort de redactie graag wat u vindt van de nieuwe website. U kunt uw reacties kwijt aan de webredactie. Daar kunt u ook terecht voor algemene vragen via hyperlocal@persgroep.nl